Problem z alergią mamy sposób – odkurzacz piorący Karcher

Problemy alergiczne - odkurzacze antyalergiczne

Jesień to okres szczególnie trudny dla alergików, dzieje się tak między innymi przez zmiany temperatur oraz zmianę pogody, która pociąga za sobą wzmożone problemy alergiczne.

Jednak jest sposób an problemy z alergią. Rozwiązanie jakie proponujemy to kilka prostych i niekosztownych czynności jakie pomogą w pozbyciu się wszelkiego rodzaju pyłów, kurzy i innych zanieczyszczeń w każdym domu. Wszelkiego rodzaju problemy alergiczne w coraz większym stopniu dotykają także dzieci a nie tylko dorosłych. W przypadku dzieci mogą nieść dużo bardziej poważne skutki dlatego warto zrobić wszystko aby nasz dom był wolny od elementów wzmagających ich występowanie.

Poniżej kilka prostych czynności:

 1. Odkurzenie całego dywanu lub jeśli to możliwe wytrzepanie go na trzepaku w celu pozbycie się wszelkiego rodzaju suchych zanieczyszczeń.
 2. Usunięcie plam z dywanu (głównie w celach estetycznych) przy pomocy odplamiacza np. chemii odplamiającej TENZI czy Karcher.
 3. Zasadnicze pranie dywanu
  1. Naniesienie odkurzaczem piorącym Puzzi środka czyszczącego Karcher RM 760 lub Karcher Carpet Pro.
  2. Odczekanie od 5-10 minut w zależności od powierzchni oraz stopnia zabrudzenia dywanu.
  3. Odessanie zabrudzeń rozpuszczonych w chemii przy pomocy odkurzacza ekstrakcyjnego Karcher Puzzi
  4. Wypłukanie czyli naniesienie czystej wody na powierzchnię dywanu z jednoczesnym odsysaniem, proces ten pozwala na odessanie resztek brudu i zebranie resztek wilgoci.
  5. Odessanie resztek wilgo i jakie pozostały po procesie prania w celu wysuszenia dywanu.

Tak przeprowadzona procedura pozwala na pozbycie się wszelkiego rodzaju drobnoustrojów, które odnawiają oraz intensyfikują problemy alergiczne.

Oryginalna chemia Karcher RM 760 to środek, który dzięki swojej formule zabija bakterie, wirusy i wszelkiego rodzaju drobnoustroje dodatkowo czyszcząc i pozostawiając przyjemny zapach.