Pranie wykładzin w Sosnowcu

Udało się nam wrócić od jednego ze zleceniodawców o wiele szybciej, niż początkowo się spodziewaliśmy. Czasami takie są uroki tej pracy- jedne zlecenia idą szybciej, przy pozostałych musimy się znacznie dłużej napocić. Ogromny wysiłek, który musimy podejmować opłaca się- szczególnie gdy widzimy satysfakcję naszych klientów oraz wygląd ich mebli, które naprawdę odzyskują drugą młodość. Wykonaliśmy dla pewnej firmy profesjonalne usługi prania wykładziny oraz prania krzeseł- całość prac została wykonana wyjątkowo starannie, szybko, z doskonałym efektem końcowym. W tym przypadku działaliśmy na terenie Sosnowca- tam też wróciliśmy po trzech dniach, aby podjąć się kolejnego zadania od tego samego zleceniodawcy. Zamawiający był tak zadowolony z wyników naszego czyszczenia, iż zapragnął, abyśmy wykonali jeszcze jedno czyszczenie w jego firmie. Chodziło tutaj o salę konferencyjną oraz zlokalizowaną tam wykładzinę, która wymagała solidnego odświeżenia. Klient chciałby, aby spotkania odbywające się w tym pomieszczeniu przebiegały w przyjemnej atmosferze. Znając specyfikę miejsca, w którym będziemy działać, ochoczo ruszyliśmy do Sosnowca, aby stawić czoła kolejnym zawodowym wyzwaniom.

Nasz grafik zleceń jest doprawdy bardzo ciasny i ciężko jest znaleźć jakąkolwiek lukę w krótkim terminie, aby móc przyjechać do klienta i wykonać dla niego zlecenia. Pracy jest tak dużo, że czasami ciężko jest wygospodarować choćby godzinę na wykonanie pewnych prostych prac. Z tego względu nie jesteśmy w stanie obsłużyć tylu klientów, ilu byśmy chcieli na wstępie. Całe szczęście- udało się wygospodarować, aż dwie wolne godziny, a do pracy skierowana została jedna z naszych profesjonalnych brygad, która nie boi się żadnych wyzwań związanych z czyszczeniem materiałów. Nasi profesjonalni „czyściciele” bardzo pozytywnie przyjęli wiadomość o pracy w znajomej firmie, szczególnie że gospodarz zawsze bardzo miło przyjmuje pracowników- tym razem czekała na naszych specjalistów świeża, i pyszna kawa. Odrobina pobudzającej kofeiny i wytchnienia przed pracą stanowiły świetny czynnik motywujący i sprawił, że od razu pracownicy zabrali się do solidnej pracy. Fachowcy z naszej firmy zapoczątkowali wszelkie prace od odkurzenia całej powierzchni wykładziny- jest to szczególnie istotne, albowiem brak starannego odkurzenia może skutkować utrwalaniem i wcieraniem brudu w obręb czyszczonej tkaniny. Wiedzieliśmy, że stoimy przed ogromnym wyzwaniem- nasza ekipa błyskawicznie wtarła w całą powierzchnie wykładziny jeden z najmocniejszych środków rozpuszczających, jakie posiadamy. Odczekaliśmy stosowną ilość czasu, obserwując postęp procesu rozpuszczania się brudu. Gdy już właściwa ilość czasu minęła, specjaliści z Firmy postanowili jeszcze głębiej wetrzeć preparat w obręb tkaniny- był to etap wieńczący umiejscawianie środka w tkaninie. Po tych działaniach specjaliści skorzystali ze specjalistycznych maszyn piorących, aby wypłukać całość reagenta z obrębu tkaniny wraz ze związanym brudem. Wszystko przebiegało bardzo sprawnie i zgodnie z naszymi wielotorowymi oczekiwaniami- sukces był doprawdy porażający.
Czas i eksploatacja odcisnęły jednak piętno na powierzchni wykładziny- włos dywanowej powierzchni czyszczonej był bardzo mocno zdeformowany- w zasadzie już nieodwracalnie. Udało się nam jednak ograniczyć wizualny wpływ tego czynnika i wyraźnie poprawiliśmy wygląd wykładziny oraz zlikwidowaliśmy wszystkie ogniska brudu w obrębie czyszczonej powierzchni. Był to efekt bardzo solidnej pracy oraz wielu przemyślanych działań. Już dwie wizyty w tym miejscu odcisnęły także piętno na naszej pamięci- firma ta wyraźnie pozostała w naszych myślach oraz sercach. Niewiele jest firm, które potrafią przed nami postawić tak duże wyzwania, szczególnie gdy mówimy o wykładzinach, które powinny się raczej dać prać w sposób prosty. Opuszczając Sosnowiec, pozostawiamy naszą znajomą firmę ze świetnie wyczyszczonymi wykładzinami oraz salą konferencyjną, która odzyskała świetny wygląd. Liczymy na kolejną kawę przy następnym zleceniu!