Pranie tapicerki Tychy

W naszym fachu zdarza się tak, że rzeczywistość w sposób niespodziewany weryfikuje zakres naszych obowiązków. Taka sytuacja miała miejsce podczas realizowania przez nas ostatniego zlecenia. Na samym początku zlecenie to miało swoich zakresem obejmować tylko pozbycie się nieprzyjemnego zapachu, który pochodził z kanapy. Ostatecznie skończyło się na tym, że musiałyśmy przeprowadzić kompleksowe czyszczenie tapicerki. Zlecenie tego typu zostało przeprowadzone przez nas w Tychach. Udaliśmy się tam w dwuosobowym składzie. Nasz zespół składał się wyłącznie z kobiet, co stało się szansą do zaprezentowania naszych nieprzeciętnych umiejętności oraz profesjonalizmu charakteryzującego wszystkich pracowników naszej firmy.

Zlecenie miało przebiegać w sposób standardowy. Polegało na znalezieniu sposobu na to „Jak profesjonalnie wyeliminować zapach psa z kanapy”. Zaraz po przyjeździe pod wskazany adres, właściciele pokazali nam prawie nowy, liczący sobie dwanaście miesięcy narożnik, który pod względem wizualnym prezentował się doskonale. Problem tkwił w nieprzyjemnym zapachu, który okazał się pozostałością po preparacie stosowanym w celu pozbycia się nieprzyjemnego zapachu swojego czworonożnego ulubieńca. Początek realizacji zlecenia okazał się niezbyt fortunny, ponieważ wybrany przez nas preparat po wejściu w interakcję z zastanym zapachem dał zupełnie odwrotny efekt do zamierzonego. Woń, która powstała po zmieszaniu obu zapachów okazała się nie do zniesienia dla klientki. Zastosowany przez nas środek stał się katalizatorem, który posłużył do uwolnienia jeszcze bardziej intensywnej odmiany woni.

Taki obrót sprawy spowodował, że konieczne było dokonanie zmian w charakterystyce całego zlecenia. Klientka zdecydowała się na kompleksowe czyszczenie kanapy. Doświadczona i wyspecjalizowana w tym fachu ekipa, czyli byłyśmy najlepszą alternatywą. Wykonywanie swoich obowiązków zawodowych rozpoczęliśmy w od dokładnego, skrupulatnego oraz profesjonalnego czyszczenia. Pierwszą czynnością, za którą się zabrałyśmy polegała na spryskaniu kanapy specjalistycznym preparatem, potem wtarłyśmy go w tkaninę. Zrobiłyśmy to z wyczuciem, ponieważ do tego celu posłużyły nam odpowiednio dobrane szczotki, odczekałyśmy także odpowiednią ilość czasu. Kolejnym krokiem, który przyszło nam wykonać było efektowne pranie tapicerki. Wykorzystałyśmy do tego celu skuteczny w takich przypadkach odkurzacz ekstrakcyjny. Ciężka praca w tym przypadku się opłaciła. Efekt końcowy, który otrzymałyśmy zachwycił nas. Pranie tapicerki zostało wykonane w sposób perfekcyjny. Efekt końcowy nie pozostawiał nic do życzenia. Tychy okazały się tym razem miejscem szczęśliwym, w którym stanęłyśmy na wysokości zadania, doszło tutaj do niekwestionowanego triumfu. Potwierdzili to także nasi klienci, którzy nie kryli zadowolenia z odnowionej kanapy, z której już nie wydobywał się nieprzyjemny zapach, który wcześniej zniechęcał do siadania na niej.