Pranie starej wykładziny, dywanu

Pranie starego dywanu

Pomimo wielu spektakularnych zleceń, w których to zaskakiwaliśmy pozytywnie naszych klientów, czasem trafiamy na takie zadania, z którymi ciężko się uporać. Było tak między innymi w Sosnowcu, gdzie stoczyliśmy walkę ze starą, zabrudzoną wykładziną i dywanem. Poradziliśmy sobie jednak i z tego powodu śmiało można stwierdzić, iż tym fachu ciężko nam dorównać.

Po kontakcie z klientem pojechaliśmy do Sosnowca, gdzie mieliśmy podjąć się zadania wyczyszczenia wykładziny. W progu przywitała nas sympatyczna Klientka oraz jej piesek. Później pokazała nam swój problem – starą, zabrudzoną, zszarzałą wykładzinę. Zrozumieliśmy, że czeka nas nie lada wyzwanie, ale nie przestraszyliśmy się go i ruszyliśmy z czyszczeniem.

Słońce świeciło bardzo mocno, tak więc na wykładzinie widać było każde, nawet najmniejsze zanieczyszczenie. Stąd też pranie materiału nie trwało krótko, bowiem całość pracy zajęła nam aż dwie godziny. Były to dwie godziny ciężkich walk z zabrudzoną wykładziną, która nie chciała dać za wygraną. Ostatecznie jednak to my wyszliśmy z tego pojedynku zwycięsko.

Gdy klientka zdała sobie sprawę z naszej wygranej nad zabrudzeniami jej wykładziny, była bardzo zadowolona z efektów naszej pracy. Już w trakcie pracy obserwowała bacznie, jak usuwaliśmy etapami kolejne warstwy brudu z materiału wykładziny. Po zakończeniu zlecenia klienta stwierdziła, iż przed wezwaniem nas nawet nie łudziła się, że jeszcze kiedykolwiek ujrzy oryginalny kolor wykładziny. Prawdopodobnie w planach miała wymianę swojej wykładziny, ale gdy tylko my wkroczyliśmy do akcji, z pewnością zmieniła zdanie.

Na koniec zostaliśmy poczęstowani świetną kawą oraz bardzo smacznym ciastkiem. Cieszyliśmy się  z wykonanej pracy i mieliśmy satysfakcję z tego, iż dzięki nam stary wykładzina „wróciła do żywych”. Byliśmy podwójnie usatysfakcjonowani z wykonanej pracy, bowiem dostaliśmy informację, że gdy tylko będzie taka potrzeba, klienta z pewnością się z nami skontaktuje.