Pranie dywanów – czyli wszystko co musisz wiedzieć za pierwszym razem.

Pranie dywanów Katowice

Pranie dywanów to prosta, nieskomplikowana czynność, którą może i powinien przeprowadzić każdy posiadać dywanów przynajmniej raz do roku. Przede wszystkim w celu pozbycia się wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, pyłów i innych bakterii jak również w celu usunięcia plam i przywrócenia stanu świetności dywanu czy wykładziny.

Wykładziny dywanowe, dywany czy inne tekstylne elementy w domach to element, który dodaje ciepła oraz pozwala domownikom na poruszanie się na boso. Ciepło, które daje jest miłe i ciepłe. Jednak jest to również siedlisko wszelkiego rodzaju bakterii oraz zanieczyszczeń. Szczególnie problematyczne dla alergików oraz dla małych dzieci.

Zatem jak dbać o czystość dywanów i jak je prać aby nie były siedliskiem chorób. Pranie dywanów to prosty i bardzo skuteczny sposób na pozbycie się zanieczyszczeń a procedura prania jest jest bardzo prosta i każdy we własnym zakresie może ją przeprowadzić.

Pranie dywanów krok po kroku.

  1. Dokładnie odkurz dywan odkurzaczem powietrznym.
  2. Nanieś przy pomocy odkurzacz a piorącego roztwór chemii czyszczącej Karcher RM760 i jednocześnie zasysaj naniesiony roztwór wraz z brudem. Chemia – proszek piorący Karcher dzięki swojej formule błyskawicznie rozpuści każdy brud.
  3. Wykonaj płukanie poprzez naniesienie czystej wody i jednoczesnym jej odsysaniu. Pozwoli to na usunięcie resztek brudu wraz z pozostałościami proszku.
  4. Wykonaj jeszcze kilka razy odkurzanie bez podawania chemii w celu doprowadzenia dywanu do stanu maksymalnej suchości.

Tak przeprowadzony proces prania dywanów pozwoli na osiągnięcie rezultatów porównywalnych z profesjonalnymi usługami czyszczenia i prania dywanów jakie oferują specjaliści. Zastosowanie tylko oryginalnych produktów pomaga w osiągnięciu najwyższej jakości rezultatów. Chemia Karcher RM 760 to formuła, która od ponad 10 lat jest najczęściej używanym oraz proszkiem o największej skuteczności.