Myjki ciśnieniowe Karcher wynajem

Mycie, czyszczenie powierzchni to podstawowe zadanie myjek wysokociśnieniowych. Nasza oferta wynajmu myjek ciśnieniowych skierowana jest do osób poszukujących sposobu na wyczyszczenie kostki brukowej, wymycie elewacji i innych prac czystościowo porządkowych.

W ofercie razem z myjkami Karcher można również wynająć osprzęt do zadań specjalnych jak np. przewód do przepychania niedrożnych rur.

Wynajem myjki ciśnieniowej Katowice

Ze względu na częsty brak zasilania 3 fazowego nasze myjki są zasilane ze standardowego gniazdka 230V. Każdemu z klientów pomożemy dobrać myjkę do zadania jakie ma wykonać. Najczęściej wybierane to Myjka Karcher HD 6/16 M, która dzięki zastosowaniu silnika wolnoobrotowego może pracować nawet do 12h w trybie ciągłym, oraz myjki Karcher HD 5/15. Obie myjki charakteryzują się stosunkowo niewielkim zużyciem wody na poziomie ok 600l/h oraz mocą odpowiednio 160 oraz 150 Bar.  Taka mocą zapewnia wydajność w pracy i jest jednocześnie graniczą wartością bezpieczną dla każdego.

Podłączenie wody to jedna z najważniejszych kwestii, każda z myjek standardowo wyposażona jest filtr zakończony złączką ogrodową 1/2 cala. Posiadamy też węże ogrodowe o długościach dostosowanych do potrzeb, które możemy wynająć razem z myjkami.