Mikołów i kolejny raz pranie dywanów z niespodzianką

Pranie dywanów Mikołów

Nie po raz pierwszy przy okazji naszej aktywności zawodowej przyszło nam wykonać pranie dywanów. Tym czasem miejscem naszej pracy był Mikołów, gdzie mieszkała osoba, która zdecydowała się skorzystać z naszych usług. Pomimo tego że posiadaliśmy dokładny namiary, dotarcie pod wskazany adres okazało się znacznie trudniejsze niż wydawało się to na pierwszy rzut oka, niż to sobie wyobrażaliśmy.

Problemy z lokalizacją budynku docelowego było spowodowane tym, że osiedle, na którym mieszkała klientka składało się z domków jednorodzinnych, które były nielogicznie ponumerowane. To spowodowało, że przez dłuższą chwilę krążyliśmy pomiędzy budynkami, zanim znaleźliśmy nasz cel przyjazdu. Po zaparkowaniu samochodu, mieliśmy nadzieję, że wszystkie niezaplanowane niespodzianki są już za nami. Okazało się jednak, że wiele ciekawego było jeszcze przed nami. Niska temperatura panująca na dworze i dość silny i porywisty wiatr skłoniły nas do nałożenia kapturów na głowy i żwawego podejścia do drzwi klientki. Ona zapomniała o naszej wizycie, nasze przyjście wprawiło ją w zakłopotanie, była delikatnie mówiąc bardzo zaskoczona. Pomimo tego że w kapturach wyglądaliśmy mało sympatycznie i mało wiarygodnie udało się nam szybko i zwięźle wyjaśnić nam powody naszej wizyty, dzięki czemu szybko mogliśmy przystąpić do realizowania naszych zadań. Zleceniodawczyni również zaskoczyła nas swoich postępowaniem, ponieważ szybko dowiedzieliśmy, że przeznaczone do wyczyszczenia dywany niedawno zostały „wyprawne” przez firmę, która okazała się bardzo tajemnicza, wręcz anonimowa. Sama stwierdziła, że przed tą usługą dywany były czystsze. Po jej zakończeniu uległy one zabrudzeniu. Po wstępnym przeanalizowaniu wszystkich zadań, z którymi przyszło się nam mierzyć przy okazji tego zlecenia przystąpiliśmy do pracy. Do wyczyszczenia mieliśmy dwa dywany z krótkim włosiem oraz jeden z długim. Profesjonalne czyszczenie dywanów przyszło nam przeprowadzać w dwuosobowym, damsko-męskim zespole. Wykorzystywaliśmy do tego celu dwie maszyny biorące oraz jeden odkurzacz kolumnowy.

Po wielu nieprzewidzianych wydarzeniach, w które obfitował scenariusz tego zlecenia udało się nam wykonać zlecenie w sposób profesjonalny. Usługa polegająca na wyczyszczeniu dywanów została wykonana przez nas w najlepszym standardzie. Efekt końcowy był widoczny na pierwszy rzut oka. Mikołów, lokalizacja zlecenia okazał się miejscem, w którym czekały na nas niespodzianki, które trzeba wliczyć w ryzyko zawodowe. Mimo tych przeciwności losu udało się nam wykonać naszą pracę w sposób fachowy, co zostało zauważone i docenione przez klientkę, która pomimo początkowego zdziwienia naszą obecnością została w stu procentach usatysfakcjonowana z zaangażowania oraz realizacji zlecenia. Sprawnie przeprowadzone pranie dywanów zakończyło się całkowitym sukcesem, który przełożył się piękne, czyste dywany.