Aktualności

Czyszczenie tarasów z drewna, kompozytu. Przygotowanie drewna do olejowania.

Nasza firma zajmuje się doczyszczeniem z mchu, sadzy i innych zabrudzeń atmosferycznych tarasów z drewna, w szczególności ryflowanego. Po całym okresie pór roku. Zima, wiosna, lato jesień taras jest często wystawiony na silne zabrudzenia. Najczęściej zabrudzenia powodują ściemnienie powierzchni i przykrycie grubą warstwą mchu w formie zielonego osadu. Taki osad silnie wrastający w ryfle może…

Kiedy najlepiej czyścić kostkę brukową?

W zależności od lokalnego klimatu i warunków pogodowych, najlepszy czas może być wczesną wiosną, latem lub późną jesienią. Jeśli kostka brukowa jest mocno zabrudzona, można rozważyć również użycie detergentów lub środków czyszczących, ale zawsze należy upewnić się, że są one bezpieczne dla materiału i otoczenia.

Czyszczenie kostki do 600m2/8h.

Czy różni się mycie domową myjką od profesjonalnej?
Szybkością, dokładnością oraz wydajnością.
Myjka 350 Bar naprawdę umyje każda kostkę.

Impregnaty do kostki brukowej, czyli jak czyścić kostkę brukową?

Każde czyszczenie kostki brukowej powinno się zakończyć impregnacją kostki. Mycie kostki brukowej to proces, który ma za zadanie usuniecie wszelkiego rodzaju zabrudzeń. Najczęściej stosuje się do tego myjkę ciśnieniową, która poprzez wysokie ciśnienie pozwala na usunięcie wszelkiego rodzaju zabrudzeń.

Jak myć pod ciśnieniem podjazd po raz pierwszy

Plamy usuwać punktowo
Zanim wyczyścisz całą powierzchnię, usuń plamki oleju. Plamy te nasyciłem rozcieńczonym roztworem detergentu do betonu z butelki z rozpylaczem. Pozostaw mydło na 10 minut, a następnie spłucz myjką ciśnieniową. Niektóre plamy są trudne do usunięcia – plamy z farby szybko się usuwają, ale plamy z oleju i rdzy trwają dłużej. Jeśli plama nie znika, potraktuj ją jeszcze kilka razy mniej rozcieńczonym roztworem.

Czy czyszczenie może uszkodzić kostkę brukową, elewację, dachówki, beton?

Szybka odpowiedź brzmi: tak, mycie pod ciśnieniem może zniszczyć powierzchnię betonu. Ale wystarczy tochę uważniej dobrać maszynę do czyszczenia i nie powinno być problemów.
Można zauważyć widoczne uszkodzenia spowodowane ciśnieniem wody na poziomie, przy którym mogą pracować nawet lekkie myjki wysokociśnieniowe. Dlatego jeśli nie będziesz ostrożny, możesz spowodować nieo

Jak myć ciśnieniowo podjazd z kostki brukowej, jak umyć taras?

Myjki ciśnieniowe są przenośne i mogą być zasilane energią elektryczną lub gazem. Silnik zasila pompę wodną, ​​która jest zasilana wężem ogrodowym. Urządzenie zwiększa ciśnienie wody, więc wypływa z większą siłą, niż mógłby zebrać sam wąż ogrodowy.

Przywróć wygląd swojej kostki brukowej, chodnika, tarasu do stanu z czasu nowości.

Jeśli masz podjazd lub patio z kostki brukowej, betonu lub asfaltu, istnieje duże prawdopodobieństwo, że z biegiem lat zrobi się dość brudny. Na szczęście czyszczenie jest łatwe i wymaga tylko kilku narzędzi. Tutaj nasi eksperci od układania kostki brukowej wyjaśniają, jak dokładnie oczyścić asfalt i beton i oczywiście kostkę brukową:

Czyszczenie drewnianych tarasów.

Jak podejść do czyszczenia tarsu z drewna? Jak wykonać go skutecznie, bezpieczenie dla drewna i drewnianych lameli oraz tak aby pozbyć się mchów i innych zabrudzeń oragnicznych, które wnikają w głąb drewna czyniąc je śliskimi? Drewno, szczególnie takie które wystawione jest na działanie promieni słonecznych szczególnie silnie narażone jest na silne zabrudzenia poprzez wnikanie mchów,…

Jak prawić aby elewacja domu była jak nowa?

Czyszczenie elewacji budynków z sadzy, smaru i innych zabrudzeń Czyszczenie elewacji budynków z sadzy, smaru i innych zabrudzeń Elewacja budynku szczególnie tynkowana o chropowatej teksturze jest doskonałym miejscem do osiadania wszelkiego rodzaju zabrudzeń. Aby wyglądała jak nowa potrzebuje regularnych zabiegów pielęgnacyjnych – poprzez jej regularne mycie wodą przy wykorzystaniu myjek wysokociśnieniowych na zimną lub ciepłą…

Jakiego sprzętu użyć do wyczyszczenia elewacji?

Myjka ciśnieniowa, talerz do czyszczenie powierzchni płaskich, lanca teleskopowa to wszystkie elementy jakie już teraz można wypożyczyć w naszej wypożyczalni. Najwyższej jakości urządzenia dostępne od ręki wraz z poradą fachowców, którzy na co dzień usuwają plamy, czyszczą oraz myją kostkę, elewację, klinkier oraz wiele innych powierzchni. Zapraszamy do zobaczenia ostatnich realizacji naszego zespołu.